Film korporacyjny

Realizacja profesjonalnego filmu korporacyjnego wymaga starannej i przemyślanej koncepcji, spójnej z tzw. Corporate Identity. Kluczowym elementem jest określenie oczekiwań grupy odbiorców, do której przekaz ma dotrzeć oraz określenie celu i efektu jaki ma osiągnąć.

Realizując film korporacyjny należy pamiętać, że decydujące jest pierwsze 5 sekund – dokładnie tyle czasu mamy na to aby wzbudzić zainteresowanie odbiorcy. Dzięki technologii video możemy to osiągnąć na dwa Sposoby, które są dużo łatwiejsze w odbiorze niż tekst - obraz i dźwięk.

Dobrze opracowany scenariusz pozwoli stworzyć film dynamiczny, którego przekaz dociera do grupy docelowej poprzez odpowiednio dobrany język wypowiedzi oraz dźwięk. Muzyka dopełnia całości, utrwalając i potęgując efekt, jednak jej brak nie może stanowić kryterium wykluczającego zrozumienie przekazu.

Nasza wiedza oraz nieustanna chęć doskonalenia swoich umiejętności, sprawi, że decydując się na współpracę z nami masz gwarancję 100% zaangażowania w Twój projekt. Wieloletnie doświadczenie w produkcji filmowej daj Ci pewność, że zrobimy dla Ciebie film KORPORACYJNY najwyższej jakości.

Wybrane realizacje

<
>